Kemancı Kiralama

Evlilik teklifleri sürprizleriniz de romantik bir keman serenatina ne dersiniz? 
Kiralik kemancı sizin istediğiniz mekan ve zamanda sürpriz için hazır. 
Sizede farklı bir sürpriz yapalım

Evlenme teklifi sürprizleriniz için kemancı kiralama hizmeti yanı sıra üzerinde bir tanem seni seviyorum benimle evlenir misin yazılı hazır pankartınız da bizden. Ayrıca kırmızı halımız ve  kırmızı kalp şeklinde pilli lambalar ve ek olarak isterseniz kırmızı kalp şeklinde masa ve sandalyeler ile  renk katıyoruz. Kemancı kiralama istanbul içinde her semte Adalar, Ataşehir, Avcılar, Arnavutköy, Bahçelievler,  Bakırköy,Beyoğlu,  Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Beykoz, Çekmeköy, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri,  Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu dahilinde hizmet sunmaktadır.

Evlenme yıldönümlerinde de kiralık kemancı ve gitarist ikilimiz sizlere güzel bir canlı müzik dinletisi sunabilir. Yukarıda saydığım süslemelerin yanı sıra farklı hazırda bulunan pankartlarımız bulunmaktadır. Kemancı aranıyor diye arama yapıyorsanız doğru adrestesiniz. Düzgün kıyafetli ve müzik öğretmenlerinden oluşan ekibimiz sizden haber beklemektedir.
 
Doğumgünü sürprizleriniz için ya da gönül alma sürprizleriniz içinde keman arıyorum düşünceniz varsa bizleri arayınız.

Sevgililer gününde keman dinletisi ile sürpriz yapmak isteyenlere de pankart ve kırmızı halımız ile farklı sürpriz seçeneklerimiz bulunmaktadır. Sürpriz yapacağınız mekan ister park ister otel ister deniz kenarı ya da işyeri olabilir. Tüm bu detayları ve mekan hakkında sizlere önerilerde bulunabiliriz.

Avm , fuar , açılış kemancı müzik organizasyonlarınız içinde ekibimize 0531 635 00 10 telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. SaygılarımızlaKemancı Kiralama

Kemancı Kiralama

Kemancı Kiralama