Kemancı Kiralama

Evlilik teklifleri sürprizi için kemancı kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Kiralık kemancı sizin istediğiniz mekan ve zamanda sürpriz için hazır. Size de farklı bir sürpriz yapalım.

Evlenme teklifi sürprizi için kemancı kiralama hizmeti yanı sıra üzerinde bir tanem seni seviyorum benimle evlenir misin yazılı hazır pankartta bizden. Ayrıca kırmızı halımız ve  kırmızı kalp şeklinde pilli lambalar ve ek olarak isterseniz kırmızı kalp şeklinde masa ve sandalyeler ile  renk katıyoruz. Kemancı kiralama İstanbul içinde her semte Adalar, Avcılar, Bahçelievler,  Bakırköy,Beyoğlu, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Çatalca, Esenler, Eyüp, Fatih, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Silivri,  Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu dahilinde hizmet sunmaktadır.

Evlenme yıl dönümlerinde de kiralık kemancı ve gitarist ikilimiz sizlere güzel bir canlı müzik dinletisi sunabilir. Yukarıda saydığım süslemelerin yanı sıra farklı hazırda bulunan pankartlarımız bulunmaktadır. Kemancı aranıyor diye arama yapıyorsanız doğru adrestesiniz. Düzgün kıyafetli ve müzik öğretmenlerinden oluşan evlilik teklifi müzisyen ekibimiz sizden haber beklemektedir.
 
Doğum günü sürprizi için ya da gönül alma sürprizi içinde keman arıyorum düşünceniz varsa bizleri arayınız.

Sevgililer gününde keman dinletisi ile sürpriz yapmak isteyenlere de pankart ve kırmızı halımız ile farklı sürpriz seçeneklerimiz bulunmaktadır. Sürpriz yapacağınız mekan ister park ister otel ister deniz kenarı ya da iş yeri olabilir. Tüm bu detayları ve mekan hakkında sizlere önerilerde bulunabiliriz.

Düğün misafir karşılaması , fuar , açılış kemancı müzik organizasyonu içinde ekibimize 0531 635 00 10 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. SaygılarımızlaKemancı Kiralama
Kemancı Kiralama
Kemancı Kiralama